Otsing

fēnix™ 2 Performer Bundle

fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70
Arvuta järelmaks
%

Hind 399.- €

Vaata püsikliendi hinda


Info: Tellimisel!


Tootekood : 010-01040-70

Kasutades Garmini juhtivat GPS-tehnoloogia, Fenix tagab põhjaliku navigatsiooni ja jälgimis funktsioonid ning samuti reisi teavet, et juhatada teid retkel. Seadme sisseehitatud andurid kuvavad teile informatsiooni teie kõrgusest merepinnast, teie liikumis suunda, õhurõhku ja palju muud. 

GPS kell sportlastele ja seiklejatele

 • * Kõrgtundlik GPS kiire asukohe määramisega
 • * Baromeetriline altimeeter ja 3-teljeline kompass autokalibreerimisega
 • * Intuitiivne kasutajaliides on optimeeritud erinevate tegevuste tarbeks
 • * Lisaks VO2Max arvesti, Recovery Advisor ja Race Predictor funktsioonid ¹
 • * Põhjalik Multisport tugi; jooksmine, ujumine, jalgrattasõit ja palju muud
 • * Täielikult ühendatud valikuliste andurite kaudu ANT + ja bluetooth; nutitelefonist LiveTrack ² ja Smart teatised ³

Ühendades parimad omadused Garmin spordi- ja matkakelladest, Fenix 2 on ideaalne Multisport kell ja navigaator.

Kas jooksmine, jalgrattasõit, mägironimine, suusatamine või ujumine, Fenix 2-ga saate hõlpsasti vahetada funktsioone, mis on optimeeritud iga tegevuse jaoks.

Lisa funktsioonid - nagu võidujooks Virtual Partner ®-ga ja  Recovery Advisor- navigeeri tagasi koju TracBack ®-ga jne.

Teistega ühenduses püsimiseks on LiveTrack ja Smart teatised, isegi kui oled testimas oma vastupidavust.

Tavakasutajale ja nõudlikumale jooksjale

Fenix 2 annab kõik vajalikud funktsioonid jooksjale; tempo, aeg, vahemaa, intervalltreeningu võimaluse, automaatse ringi lugemise ja palju muud. Et aitada nõudlikumaid jooksjaid, Fenix 2 võimaldab kasutada profiili, mis näitab lisaandmed nagu tõus, jõudlus ja vertikaalne kiirus. Kõiki profiile saab täielikult kohandada vastavalt isiklikele vajadustele.

Multisport tugi

Fenix 2 toetab Multisport sportlasi kõigis nende distsipliinides ja treening keskkondades. Avavetes või siseujulas, Fenix 2 jälgib kõetõmbeid, intervalli, distantsi, kiirust ja palju muud. Jalgrattaga sõites kuvab Fenix 2 ka kadentsi ja jõu infot, eraldi daadavate andurite abil.

Ta teab su potentsiaali

Sõltumata sellest, kui kaua oled jooksnud, tahad tõenäoliselt teada, kuidas parandada ja objektiivselt mõõta oma treenitust. Fenix 2 teeb just seda - ta arvutab sinu VO2 max info, mis on hea sportliku võimekuse näitaja. Varem oli ainus viis teada VO2 infot, makstes testide eest spordiarsti juures. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga arvutab Fenix 2 sinu VO2 max kasutades erinevaid andmed nagu jooksu kiirus, pulss ja südame löögisageduse muutlikus. VO2 max number ise näitab maksimaalset hapniku mahtu, mida suudad tarbida minutis ühe kilogrammi kehakaalu kohta, maksimum jõudlusel.

Järgi oma vormi

Fenix 2 on esimene Multisport GPS kell, mis annab tagasisidet sinu jooksu vormist, kuvades erinevaid andmeid. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga¹ kuvab Fenix 2 sinu kadentsi, vertikaalsiiret ja pinnakontakti aega. Neid andmeid kutsutakse jooksudünaamikaks ja nad mõjutavad sinu jooksuvormi.

HRM-Run omab kiirendusmõõdikut, mis mõõdab sinu keha liikumist jooksu ajal, et arvutada neid andmeid. Kadents on koguarv sammudest, mida teed minutis, parem ja vasak jalg kokku. Vertikaalne võnkumine on teatud "põrge" sinu jooksus, mõõdetud sentimeetrites. Pinnakontakti aeg on nagu see kõlab - aeg kaua su jalg on puutes pinnaga, mõõdetakse millisekundites.
Ilus päev suusatamiseks

Fenix 2 jälgib sinu suusa-ja lumelaua tulemusli targalt. Ta loeb automaatselt sõite ja tuvastab kiiruse, distantsi ja kõrguste vahesid, nii saad eraldi andmeid üksikute sõitude kohta. Kui sa istud suusaliftil, kuvab kell sinu viimase sõidu andmed, nii saad võrrelda oma hetke andmeid eelnevate sõitudega või oma päeva tegevustega. Kaasas oleva riidest randmepaelaga saate isegi kanda Fenix 2-te jope peal. Fenix 2-l on ka spetsiaalne murdmaasuusatamise režiim ja sa saad Fenix 2`e kasutada ka VIRB ™ ja VIRB ™ Elite kaamerate puldina.

Planeeri, navigeeri ja jälgi

Fenix 2 võimaldab sul koostada marsruute, salvestada kuni 1000 asukohapunkti (näiteks kämpingud või muid huvipunkte) ja salvestada jäljelogi (tracklogs). Liigu koordinaatideni mööda rada või teed, suundu asukohapunktini, otsi geopeitusi jne . TracBack ® funktsioon juhendab sind tagasi mööda eelnevalt salvestatud jäljerada, et saaksid leida ohutult ja kergesti tee sõiduki või laagri juurde ka halbades ilmastiku tingimustes.

Plaani reisi ja jaga seiklusi sõprade ja perega, kasutades BaseCamp ™ tasuta tarkvara. Fenix 2 on varustatud nii ANT+ kui ka Bluetooth ® toega, et saaksid juhtmevabalt jagada teekondi, asukohapunkte ja geopeituse punkte teiste ühilduvate Garmin seadmete või nutitelefonidega.

Püsi ühenduses

Connect Mobile rakendus võimaldab reaalajas jälgimist, mis võimaldab sinu sõpradel ja fännidel jälgida sinu liikumist ja asukohta reaalajas. Sul on vaja vaid telefon siduda kogu oma liikumise ajaks Fenix 2-ga ning kasutada rakenduses LiveTrack funktsiooni. Võid jagada oma tegevusi ka sotsiaalsmeedia saitidel läbi Garmin Connect Mobiili rakenduse.

Smart teavitused võimaldab juhtmevabalt saada e-posti ja smsi teavet ühilduvast iPhone ®-st. Ole täielikult ühenduses, samas hoides oma väärtuslikku telefoni ohutult oma seljakotis või mujal kindlamas kohas.Altimeeter, baromeeter ja kompass

Fenix 2 on varustatud põhiliste anduritega (altimeeter, baromeeter ja kompass), et anda reaalajas vajaliku teavet. Sisseehitatud altimeeter pakub kõrguse infot, et  täpselt jälgida mäkketõuse ja langusi, samas kui baromeeter aitab ennustada ilma, näidates õhurõhu muutumist. 3-teljeline elektrooniline kompass kuvab suunda nii kohapeal seistes kui liikudes.

Fenix 2 auto-kalibreerib oma andurid GPS vastuvõtja abil ja ka automaatselt seab kellaja õigeks asukoha põhjal. Äärmiselt täpse temperatuuri näidu kuvamiseks ühendage seadmega Garmin Tempe ™ välistemperatuuri anduriga.

Loodud taluma ka kõige raskemaid tingimusi

Fenix 2`i  tugev korpus talub tugevaid lööke ja mineraal lääts hoiab displey kriimuvaba. Seadmel on suur LCD ekraan punase LED taustavalgustusega ja jõuline polüuretaanist rihm. GPS kell on veekindel kuni 50 meetrit ja aku kestvus on kuni 50 tundi GPS režiimil (sõltub seadistustest) ja kuni 6 nädalat käekella režiimis. Kella funktsioonide hulka kuuluvad hoiatused, heli alarmid, vibra alarmid, taimer, stopper ja maailma kell, mis suudab kuvada mitut ajatsooni korraga.

Käekella mugavus

Vastupidav ja atraktiivne, Fenix 2 on ka väga täpne ajanäitaja, mida võid kanda ka iga päev. Ta sisaldab heli ja vibratsiooni teavitusi. Ta toimib ka taimeri, stopperi ja äratuskellana. Aga ennekõike on see ülim näitaja sinu sportlikest võimetest ja seiklusrikkast elustiilist.

¹ Tarvis HRM-run pulsivöö, kaasas mõnede mudelitega, müüakse ka eraldi.

² Kättesaadav läbi Smartphone ja Garmin Connect Mobile rakenduse; iPhone 4S ning uuematega või Android 4.3 või uuematega, millel Bluetooth Low Energy tugi ( 4.0)

³ Ühildub iPhone ® 4S ja hilisema OS7 seadmega. iPhone on ettevõtte Apple Inc kaubamärk, mis on registreeritud USAs ja teistes riikides.

Bluetooth ® kaubamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid mis kuuluvad Bluetooth SIG, Inc-le.

Toote pildid
fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70 fēnix™ 2 Performer Bundle Tootekood : 010-01040-70
Põhiomadused
Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 4.9 x 4.9 x 1.7 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 3.1 x 3.1 cm
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 70 x 70 pikslit
Ekraani tüüp Must-valge LCD, punane taustvalgustus
Kaal 90.6 g
Aku laetav liitium-ioon
Aku kestvus Kuni 50 tundi (GPS režiim); 3 nädalat (sensori režiim); 6 nädalat ( kella režiimis)
Veekindlus Jah, 5 ATM (kuni 50m)
Püsib veepinnal Ei
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Arvuti liides USB
Kaardid ja mälu
Baaskaart Jah
Kaartide lisamise võimalus Ei
Mälukaartide lisamise võimalus Ei
Sisseehitatud mälu 20 MB
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 1000
Teekondi 50
Jälje logi 10000 punkti, 10 salvestatavat jälge
Võimalused
Eestikeelne menüü Ei
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
Pildivaatleja Ei
Puuteekraan Ei
Automaatne marsruutimine teedel Ei
Elektrooniline magnet kompass Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Pulsivöö Jah
Pulsil põhinev kalorite arvestus Ei
Kiiruse/pedaali rütmilugeja Jah (lisavarustus)
Kalastus/jahtimis kalender Jah
Päikese ja kuu info Jah
Pindala mõõtmine Jah
Loodete tabel Ei
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega) Jah
L-EST koordinaatide tugi Jah
Pildini navigeerimine (navigeeri geotagitud piltideni) Ei
Geopeituse sõbralik Jah
Garmin Connect™ ühilduv Jah
GPS mängud Ei
Kaamera Ei
Automaatne ringide lugemine Jah
Vibra alarm: (vali hoiatustoonid või/ja vibra alarm) Jah
Training Effect Jah
Lisaks V02 max estimate: yes / Recovery advisor: yes / Race predictor: yes / Running dynamics: yes / Watch functions include date and alarm. Run/walk feature: yes
Muu info
Lisaks Kella funktsioon sealhulgas kuupäev ja alarm // Spordikella funktsioonid: Kasutaja profiilid jooksmise ja rattasõidu jaoks, Automaatne Paus, Automaatne Ringi lugemine, Hoiatused, Infoväljade muutmine n! pulss, distants, kiirus, kalorid, ringid jn
Mis on karbis?
 • Garmin fēnix™ 2
 • USB arvutijuhe/laadimis klamber
 • Toalaadija
 • HRM-Run™ pulsimõõtja pehme rihmaga
 • Vahetatavad rihmad ja trarvikud (riidest pehme randmerihm)
Toitejuhtmed/Laadijad

Hind : 25.- €

Hind : 21.- €

Hind : 15.- €

Hoidikud

Hind : 15.- €

Patareid ja akud

Hind : 76.- €

Treening lisad

Hind : 39.- €

Hind : 59,99.- €

Hind : 42.- €

Hind : 1480.- €

Hind : 39.- €

Hind : 39,99.- €

Hind : 96.- €

Hind : 69.- €

Muu

GPS EESTI OÜ © 2015 | Regati 1, 11911 Tallinn info@garmin.ee | Lehekülje sisu kopeerimine ilma loata keelatud.